Vědomá relaxace – akce je obsazená

Datum / čas
Date(s) - 07.01.2020.17.03.2020
19:00-20:00

Místo konání
Mateřská škola Jince Slunečná 358, Jince

Kategorie


Vědomá relaxace  Je vhodná i pro ty, kdo mají nějaká pohybová omezení, či nemají na aktivní sportování chuť. Pro milovníky pohybu to zase může být příjemné vyvážení. Jedná se o příjemné povalování se, dýchání, práci se zvukem a pozornost u těla. Nenechte se však zmást. Přesto nebo právě proto, že se jedná o příjemný odpočinek, má toto cvičení výrazný vliv na fyzické zdraví i psychickou pohodu. Má široký záběr a hluboký dosah. Těchto 10 lekcí zaměříme na zdravé kosti a klouby.  Pokud vaše tělo tuhne, ochabuje, bolí nebo zažilo nějaký úraz, či operaci, můžou vám tyto lekce pomoci navrátit do těla rovnováhu, zdraví a vitalitu. Loni v létě jsem dokončila Školu bederních svalů, která přistupuje k člověku a jeho tělu velmi jemnými a zároveň velmi účinnými metodami. K vytvoření těchto cvičebních lekcí mě dále přivedly poznatky a práce s kraniosakrální terapií, lymfatickým systémem a další kurzy u Michaely Cusanové – Bederní svaly, svaly duše, Léčivé doteky vody a další samostudium a pozorování v této oblasti.

Tento přístup oslovuje vodu v těle. My jsme téměř z 80% voda. Pokud se nám podaří vhodným způsobem navázat kontakt s vodou v nás, aktivujeme sebe opravné a sebe uzdravující děje v těle. Povzbudíme k činnosti lymfatický systém. To přispívá k lepší imunitě a detoxikaci organismu a má vliv na ukládání tuků a metabolismus. Jemné vědomé pohyby probouzejí dávnou moudrost našeho těla. Příznivě působí i na stará zranění, degenerativní změny a chronické potíže. Pozitivní vliv můžeme zaznamenat i v psychické a emocionální stabilitě a vyrovnanosti.

Na cvičení je vhodné chodit v pohodlném oblečení z přírodních materiálů. K dispozici jsou podložky, deky, polštářky a míčky. Je vhodné nosit si ještě přikrývku a polštářek pro větší pohodlí a teplo. Vhodná je i voda na doplnění tekutin. Cvičí se v ponožkách bez bot.

Permanentka na 10 lekcí stojí 600,- Kč. 2 x 10 lekcí – Zdravé cvičení + Vědomá relaxace stojí 1000,- Kč. V případě volných míst je možné zúčastnit se jednotlivé lekce za 90,- Kč.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *