Probouzení srdce – dopolední – pohybově relaxační seminář

Datum / čas
Date(s) - 07.03.2020
9:30-12:30

Místo konání
Mateřská škola Jince Slunečná 358, Jince

Kategorie


Je mnoho důvodů, proč mít své srdce živoucí, bdělé a být s ním v kontaktu. Srdce nám může dát odpovědi na naše otázky. Zdravé srdce je základem zdravého těla a zdravého života. Je více než jen pumpou, která zajišťuje cirkulaci krve. Na semináři budeme poznávat své srdce pomocí pohybů, zvuků i tichého naslouchání. Dáme si čas a prostor, abychom své probuzené srdce lépe poznali, vyživili ho a vytvořili mu  podmínky, aby se mohlo zdravě a hravě projevovat. Pokud máme srdce zatím spící, je možné, že se začne probouzet a náš život získá další rozměr.

Seminář je možné pojmout i jako víkendové vyživení těla i duše. V pátek je v Jincích pro ženy otevřená (16 – 21:30 hodin) nově zrekonstruovaná sauna s venkovním bazénem. Po sauně je možné se navečeřet a posedět v sauna baru. Pro ty, kdo přijedou  z větší dálky, mohu zprostředkovat ubytování. V sobotu je sauna pro muže.

Po ukončení semináře je možné jít společně na oběd (objednání předem). Pro ty, kdo si chtějí ještě pohodové chvíle prodloužit navrhuji po obědě vycházku v okolí Jinec (brdské lesy).

Cena semináře je 450,- Kč.

 

Rezervace

450,00


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *