Jóga pro ženy – Akce je obsazená

Datum / čas
Date(s) - 18.10.2019
18:30-20:00

Místo konání
Mateřská škola Jince Slunečná 358, Jince

Kategorie


Jóga je dnes poměrně oblíbené cvičení. Často jógu doporučují i lékaři jako prevenci, či podporu při potížích různého druhu. Jóga k nám přišla z východu a její kořeny sahají daleko do minulosti. U nás (v západní společnosti) říkáme jóga ledasčemu. Dá se říci, co lektor, to jiná jóga. Osobně se domnívám, že se zde nechá nalézt mnoho dobrého. Každý nechť vybírá dle toho, co mu sedí a kam ho srdce vede.

Zkusím jít v souladu s tím, co je dle wikipedie základem původního konkrétního významu jóga- jho – sjednocení. V tomto duchu pak i to, co nabízím, snad mohu označit slovem jóga.

Přináším vám cvičení inspirované Dinah Rodrigues. Techniky, kterými se budeme zabývat, vnáší do našich životů klid a prostor. Pokud s pomocí jógy věnujeme alespoň krátký čas samy sobě, vytvoříme ve svém systému rovnováhu a harmonii, z které můžeme čerpat po mnoho dalších dní.

Vyzkoušíme si cvičení, která byla vytvořena pro ženy. Seznámíme se se sestavou Hormonální jógy. Především však budeme hýčkat svá těla i duše a s láskou o sebe pečovat.

Mým záměrem je přinést vám inspiraci pro samostatné cvičení i další možnosti péče o sebe a společně prožít hezké chvíle.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *