Žena v pohybu od poupěte ke květu

Datum / čas
Date(s) - 25.06.2019
19:00-20:00

Místo konání
Mateřská škola Jince Slunečná 358, Jince

Kategorie


Pohyb je přirozený stejně jako dech. Dech je rytmický pohyb, kterým jsme propojeni se životem. Učíme se spoustu věcí. Třeba, že některé pohyby jsou správné a některé špatné, některé nám prospívají a jiné škodí. Za určitým účelem vykonáváme různé naučené pohyby, ať už to je cvičení, masáže, práce,… Víme však skutečně, které pohyby nám svědčí a které ne? Kdo nám na tuto otázku může nejlépe odpovědět? Možná je to ten, kdo nás zná nejlépe, kdo je nám nejblíže. Pojďme zkusit, každá sama za sebe, zkoumat a prožívat své tělo v pohybu a nechat se jím vést – s lehkostí, přirozeností a hravostí. Tak, aby se pro nás pohyb stal potěšením a ne dalším úkolem, který musíme splnit, abychom se cítily lépe, či lépe vypadaly. Možná budeme udiveny, jakých pozitivních změn se dočkáme, přesto, (nebo možná právě proto), že o ně neusilujeme.

Lekce jsou připraveny se záměrem, aby si je užily dívky i ženy. Aby mohly přijít společně dcery, matky i babičky. Není zde nic, co by se muselo. Nic není špatně ani dobře. Vše je takové, jaké to je. Každá si sama určujeme intenzitu, rozsah i pestrost pohybu. Pokud podněty zvenčí začneme brát jako inspiraci a ne jako normu nebo příkaz, brzy se začne otevírat i inspirace zevnitř. To je ta pravá, která nás vede tam, kde toužíme být a kde se cítíme šťastné.

Na lekce je vhodné chodit v pohodlném oblečení z přírodních materiálů. Dle své nálady a potřeb se můžeme zdobit šátky, sukněmi a dalšími doplňky, které bychom rády nosily ale netroufneme si. Zde je vítáno vše, co nám dělá dobře. Pohybovat se budeme v ponožkách bez bot.

Permanentka na 10 lekcí stojí 600,- Kč. 2 x 10 lekcí – Zdravé cvičení + Žena v pohybu stojí 1000,- Kč. V případě volných míst je možné zúčastnit se jednotlivé lekce za 90,- Kč. Dívky do 15ti let platí 50% z ceny.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *