Zdravé cvičení – jemné

Datum / čas
Date(s) - 07.01.2020.17.03.2020
17:00-18:00

Místo konání
Mateřská škola Jince Slunečná 358, Jince

Kategorie


Toto cvičení vzniklo na základě mých pohybových zkušeností a zaměřením na zdravý přirozený pohyb. Inspirovaly mě různé typy zdravotního cvičení, cvičení Pilates, jóga, bioenergetická cvičení a další. Dbám na to, aby se hodiny mohl zúčastnit každý, a dokázal si sám lekci přizpůsobit svým možnostem, schopnostem a potřebám.  Hodiny by měly pomáhat vyvažovat nedostatek pohybu v běžném životě, či jeho jednostrannost. Každá lekce je vždy trochu jiná, aby tělo neztrácelo ostražitost a umělo se přizpůsobovat různým podnětům. Tyto lekce jsou vhodné pro ty, kdo se cvičením začínají nebo se k němu vracejí po delší pauze. Na lekcích respektujeme případné pohybové omezení.  Vždy je možné začít o své tělo pečovat. Mým záměrem je, aby každý, kdo přichází, našel to co hledá, a aby se lidé po hodině cvičení cítili lépe, než když na ni přišli.

Další vhodná a účinná péče o tělo je Vědomá relaxace, které se může zúčastnit každý, kdo vydrží alespoň chvíli sám se sebou. Velmi příjemná metoda, kdy za pomoci dechu, zvuků a pozornosti ladíme své tělo do optimální kondice. I přes velmi jemné  a klidné techniky (možná právě proto) může tato metoda zaznamenat mimořádné výsledky. Pokud si přejete tyto dvě lekce spojit, je možné zůstat na místě a užít si ještě jednu hodinu pro sebe (18 – 19 hodin). V tomto čase se můžete navečeřet, číst si nebo odpočívat.

Permanentka na 10 lekcí stojí 600,- Kč, 2 x 10 lekcí – Zdravé cvičení + Vědomá relaxace stojí 1000,- Kč. Pokud je volné místo je možné zúčastnit se jednotlivé lekce za 90,- Kč.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *