Probuzení srdce – sobotní seminář

Datum / čas
Date(s) - 18.01.2020
9:30-18:30

Místo konání
Mateřská škola Jince Slunečná 358, Jince

Kategorie


Je mnoho důvodů, proč mít své srdce živoucí, bdělé a být s ním v kontaktu. Srdce nám může dát odpovědi na naše otázky. Zdravé srdce je základem zdravého těla a zdravého života. Je více než jen pumpou, která zajišťuje cirkulaci krve. Na semináři budeme poznávat své srdce pomocí pohybů, zvuků i tichého naslouchání. Použijeme i některé známé techniky (jóga, tanec). Dáme si čas a prostor, abychom své probuzené srdce lépe poznali, vyživili ho a vytvořili mu  podmínky, aby se mohlo zdravě a hravě projevovat. Pokud máme srdce zatím spící, je možné, že se začne probouzet a náš život získá další rozměr.

Seminář bude probíhat ve dvou základních blocích – 9:30 – 12:30 hodin – budeme používat více známé techniky (jóga pro ženy a relaxace)

15:30 – 18:30 hodin – bude více prostoru pro naslouchání a intuitivní pohyb (tanec srdce)

Seminář je možné pojmout i jako víkendové vyživení těla i duše. V pátek je v Jincích pro ženy otevřená (16 – 21:30 hodin) nově zrekonstruovaná sauna s venkovním bazénem. Po sauně je možné se navečeřet a posedět v sauna baru. Pro ty, kdo přijedou  z větší dálky, mohu zprostředkovat ubytování.

V sobotu se můžeme domluvit na společném obědě a případně udělat vycházku v okolí Jinec (brdské lesy). Pokud si budeme chtít společné chvíle ještě prodloužit, můžeme domluvit společnou večeři.

Cena semináře je 900,- Kč. Je možné se zúčastnit i pouze dopoledního nebo odpoledního bloku samostatně za 450,- Kč.

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *