Cesta k pružné páteři a zdravým kloubům

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 27.04.2019
9:00-16:30

Místo konání
Energy Příbram nám. TGM 100, Příbram

Kategorie


Náš důvtip nám umožňuje dělat si život stále pohodlnější. Vymysleli jsme židle, kola – auta a plno dalších věcí na ulehčení práce. Tím se zásadně změnil náš životní styl. Co nám na jedné straně život ulehčuje a přináší mnoho možností, to na druhé straně působí negativně na naši kondici, pružnost a obratnost. Co s tím? Jak v tomto rychlém tempu udržovat tělo ve formě?

Možností je mnoho. Jedním z elegantních řešení je změnit kvantitu za kvalitu. Začít si uvědomovat své pohybové stereotypy a nakládat s nimi tak, aby  podporovaly naši pohyblivost a dobrou kondici. Pak jsou tady ještě různé vychytávky. Jednoduché cviky a pohyby, které můžeme snadno zařadit do běžného života aniž by nás to zatížilo.

Na tomto kurzu se podíváme na to jak tělo funguje – co potřebuje – proč se opotřebovává – jak mu můžeme pomoci. Inspiraci z tohoto kurzu můžete využít jako prevenci nebo pomoc při již projevených potížích.

Kurz je vhodný i pro muže. Nezáleží na tom jakou máte kondici a případná zdravotní či  pohybová omezení. Každý se zapojí v rámci svých možností a přání. Pro každého zde budou náměty a inspirace jak se svým tělem zacházet, jak o něj pečovat aby tělo mohlo být v té nejlepší kondici.

20190427 Prážná páteř Příbram

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *