Access bars

Tuto metodu přivedl na svět Gary Douglas koncem minulého století v Kalifornii. Našel 32 důležitých bodů na hlavě. Dotekem na těchto bodech je možné odstranit negativní programy z podvědomí a tím rozšířit vědomí. To přináší do života více energie, radosti, zdraví a pohody. 

Access bars je možné použít na různé potíže – fyzické i duševní, vztahové, finanční, pracovní a další problémy. Například: Nemohu v noci spát. Dcera se počůrává. Nedokážu odpustit partnerovi. Bolí mě hlava a nikdo neví proč….. a chci to změnit. Takto je možné si před prací stanovit záměr s jakým tématem má terapie pracovat nebo nechat na vnitřní moudrosti aby pracovala s tím, co je právě nejvíce aktuální. Pak už stačí  jen přijmout tento proces a příjemně si odpočinout.

Po absolvování jednodenního kurzu a praktikování této metody se nemohu považovat za odborníka v této oblasti. Výborné výsledky a spokojení klienti mne vedou k tomu abych tuto metodu nabízela a dále se v ní rozvíjela.

Z mého pohledu je to takový automatický Theta healing. Není nutné hledat příčiny našich potíží a pak je odstraňovat. Stačí zadat záměr, dopřát si asi hodinu klidu a nechat vnitřní moudrost pracovat za nás. Více informací najdete na www.easytouch.cz